English | صفحه اصلی | محصولات شرکت | خدمات توانبخشی جنسی | فروشگاه | تماس با ما
ژورنال روناس طب
PRP به معناي Platelete Rich Plasma و حروف اول پلاسماي غني از پلاكت است كه از خون هرفرد گرفته مي‌شود. تزريق اين پلاسماي غني‌شده روي سلول‌هاي پايه يا بنيادين تاثير ... ادامه ابتدابايستي موهاي زايدراتعريف كنيم : موهاي زايدبه موهاي بارويش طبيعي ياغيرطبيعي درمناطق عموما طبيعي وگاهاغيرمعمول اطلاق ميشود كه فرد از وجود انها درعذاب است واقدام به حذف انها ميكند . ... ادامه
معرفی شرکت
 معرفی شرکت

شرکت روناس تجهیز طب، پس از آغاز فعالیت رسمی خود در زمینه تجهیزات پزشکی؛ سنگ بنای کار خود را تکیه بر دانش علمی و حضــور در بازار تجارت همراه با تحقیقات و بکارگیری فناوری روز دنیا نهاد و با بهره گیری از مهندسین پزشکـــــــی مجرب، شروع به ساخت، تولیــد و عرضه تجهیزات پزشکی پیشرفته در شاخه جراحی عمومی و پوست نمود.
در سالهای اخیـــر با توجه به تقاضــای بالای مراکز درمانــی ناتوانی جنسی جهت درمان ناتوانیهای جنسی و کمبود تجهیزات کمک درمانی در این زمینه شروع به تحقیقات گسترده ای در این شاخه از علوم پزشکی نمود و با استفــــــاده از دانش پزشکان مجرب در درمان این مشکلات؛ اقدام به تولید تجهیزات توانبخشی جنسی نمود و اکنون شاهد ارائه ابزارهای توانبخشــی از این گروه می باشیم و خرسندیم به آگاهی برسانیم که در آینده، آماده ارائه محصولاتی خواهیم بود که برای اولیــــن بار در دنیا توسط این شرکت اختراع و تولید خواهد شد.